Vishay WSL1206R0890FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.25W, 0.089ohm, 0.1492V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ2年前
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
PanasonicERJ-3BWFR082V
Res Thick Film 0603 0.082 Ohm 1% 0.25W ±150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-2BWFR082X
Res Thick Film 0402 0.082 Ohm 1% 0.25W(1/4W) 0ppm/C to 300ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-3BWFR091V
Res Thick Film 0603 0.091 Ohm 1% 0.25W ±150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R