Vishay LVR01R0200FB12
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.02ohm, 0.1414V, 1% +/-Tol, 1000ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
QuestLVR01R0200FB121,612
13h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ5年前
Arrow.cn
Mouser
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-07-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-05-22
LTD Date2021-11-22
関連部品
Fixed Resistor, Metal Strip, 5W, 0.02ohm, 0.3162V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.02ohm, 0.2449V, 1% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Res Metal Strip 0.02 Ohm 1% 1W Molded AXL Thru-Hole Bulk
Wirewound Resistors, Precision Power, Low Value, Commercial, Axial Lead
Power Wirewound Resistors 1watt 0.02ohms 1%