Vishay 07C5002JF
Thermistor NTC 50000Ohm ±5% 2-Pin Radial Bulk
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ6年前
Mouser
Newark
element14
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-11-01
LTD Date2019-12-31
関連部品
Thermistor NTC 50K Ohm 2% 2-Pin Radial 4190K -5 to -4.5 Bulk
Vishay07C5002JP
NTC Thermistor, 50000ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 47K Ohm 2% 2-Pin Radial 4090K -4.5 to -4 Bulk
Epcos 47kOhms 450mW NTC Thermistor; 20s; 5.5 (Dia.) x 5mm
NTC Elements, Nominal Resistance=47kΩ, Nominal Resistance Tolerance=±5%
説明
Thermistors NTC 50K OHMS 5% LEADED RADIAL BULK
NTC THERMISTOR, 50KOHM; Thermistor Type:NTC; Resistance:50kohm; Thermistor Tolerance:-5% to +5%; Thermistor Case Style:Radial Leaded; No. of Pins:2; Leaded Process Compatible:Yes; Mounting Type:Through Hole; R/T Curve:7; Series:C