Vishay SFR16S0001021FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 1020ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupMFR-25FRF52-1K02
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 1020ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 1000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1622182-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 1100ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 0204
Yageo GroupMFR-25FRF52-1K
RES 1K OHM 1% 1/4W AXIAL / 1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Yageo GroupMFR-25FBF52-1K
Stackpole ElectronicsRNF14FTD1K05
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 1050ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
SFR16S FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 1.02kOhm 0.5W 1/2W
Res Metal Film 1.02K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Conformal Coated AXL T/R
RES MTLFLM 1.02K OHM 1% 1/2W 100PPM/ C AXL TH