VinaTech VEC3R0507QG
Electric Double Layer Capacitor, Activated Carbon, 3V, 30% +Tol, 10% -Tol, 500000000uF, Through Hole Mount
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet1ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+131%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
説明
Electric Double Layer Capacitor
SUPERCAP, EDLC, 500F, 3V, SNAP-IN;
500F 3.0V 35*82 SNAPIN TYPE EDLC