Venkel SWCR2512-ZK-472JT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 4700ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
VenkelSWCR2512-ZK-472JTRFQ(見積もり依頼)4K
19h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ4年前
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2022-03-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Surge Withstanding CR;2512;1.5W;±100PPM;4.7K;±5%