United Chemi-Con HHSE250ELL331MJC5S
HSE Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors, 330uF, 25Vdc, Long Lead
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
United Chemi-Con
Datasheet2ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
HSE Radial Can aluminum capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 330muF 25V