United Chemi-Con EMHB160ADA221MHA0G
Cap Aluminum Lytic 220uF 16V 20%( 8 X 10mm) SMD 0.3 Ohm 240mA 2000h 125C Automotive T/R
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet0ページ0年前
Electro Sonic
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
関連部品
PanasonicEEEFK1C221XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 16V 220muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFKC221XAP
KYOCERA AVXUUR1C221MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 16V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TZV 16V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMZA160ADA221MF80G
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 220UF 16; 16V 20%, SMD; AE Case:Radial Can - Capacitance:220µF;
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUX 16V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
説明
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, 3533
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 16Volts
Cap, Alu Elec, 220Uf, 16V, Rad Can Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:220Μf; Voltage(Dc):16V; Esr:0.3Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Range:Alchip Mhb Series; Msl:- Rohs Compliant: Yes |Chemi-Con EMHB160ADA221MHA0G