United Chemi-Con EKMS421VSN561MA45S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 420V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF
IHS
Future Electronics
element14 APAC
関連部品
United Chemi-ConEKMS451VSN561MA50S
Cap Aluminum Lytic 560uF 450V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 2220mA 3000h 105C
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR MXG 450V 560muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGN 450V 560muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR USG 450V 560muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
Cornell Dubilier383LX561M450N052
Cap Aluminum Lytic 560uF 450V 20% (40 X 50mm) Snap-In 10mm 0.296 Ohm 2200mA 3000h 105C
Cornell DubilierSLP561M400H4P3
Cap Aluminum Lytic 560uF 400V 20% (35 X 45mm) Snap-In 10mm 0.592 Ohm 2120mA 3000h 105C
説明
Cap Aluminum Lytic 560uF 420V 20% (35 X 45mm) Snap-In 10mm 2170mA 3000h 105C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 420Volts 560uF 20% Tol.
KMS Series 420 v 560 uf 105'c 35x45 mm 3K Hours Snap-In Aluminum Electrolytic
CAP, ALU ELEC, 560UF, 420V, RAD CAN SMD; Capacitance: 560µF; Voltage Rating: 420V; Product Range: KMS Series; Lifetime @ Temperature: 3000 hours @ 105°C; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacitor Terminals: Quick Connect, Snap-In; ESR: -
Cap, Alu Elec, 560Uf, 420V, Rad Can Smd; Rango De Producto:Kms Series; Capacidad:560Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:420V; Diámetro:35Mm; Resistencia Esr:-; Altura:45Mm; Espaciado De Cable:10Mm |Chemi-Con EKMS421VSN561MA45S