TXC 7M-24.000MAHE-T
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet3ページ6年前
IHS
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-14.02%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Introduction Date2017-02-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 60Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24MHz Nom
7M Series 24 MHz 12 pF ±30ppm Fundamental Surface Mount Crystal - SMD-4
12pF ¡À 30 ppm ¡À30ppm 24MHz 60¦¸ SMD 3.2mm*2.5mm*700¦Ìm