TXC 7M-16.000MEEQ-T
Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
TME
ODG (Origin Data Global)
Future Electronics
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.44%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2014-01-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 70Ohm 4-Pin CSMD T/R
CTS Components403C11A16M00000
CTS Components403C11A14M74560
Crystal 14.7456MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16MHz Nom
7M Series 16 MHz ±30 ppm 10 pF -10 to +70 °C Surface Mount Crystal
Passive Crystal Oscillators 16MHz 80Ω 10pF ±10ppm SMD3225_4P
10pF ¡À 10 ppm ¡À10ppm 16MHz 80¦¸ SMD 3.2mm*2.5mm*700¦Ìm
16MHz 10pF ±10ppm ±10ppm SMD3225-4P Crystals ROHS
QUARTZ CRYSTAL, 16 MHZ, 10 PF, SMD; Frequency Nom: 16MHz; Crystal Case: SMD, 3.2mm x 2.5mm; Frequency Stability + / -: 10ppm; Load Capacitance: 10pF; Frequency Tolerance + / -: 10ppm; Product Range: 7M Series; Operating Temper