TXC 7A-12.000MBBK-T
5.0x3.2 Glass Seal MHz Quartz Xtal -2pad / Ceramic, +/-50ppm @25C, +/-50ppm (-20
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ13年前
Upverter
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Introduction Date2012-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-09-30
LTD Date2021-12-31
関連部品
5.0x3.1 Timing XTAL 12.288 MHz 30ppm 30ppm -20 to 70C 12pF
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 12MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
ECS InternationalECS-120-18-9X
Crystal 12MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-120-18-9
Crystal 12MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole T/R
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 12MHz Nom
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
5.0x3.1 Timing XTAL 12 MHz 30ppm 30ppm -20 to 70C 12pF
5.0x3.1 XTAL 30ppm 30ppm 12pF