TURCK NI15U-EM18WDTC-AP6X
Proximity Sensor, 15MM Sensing Distance, 18MM Barrel, No, PNP, Non-flush
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ2年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginGermany
Introduction Date2018-05-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Inductive Sensor, 0mm Min, 15mm Max, Cylindrical, Non-flush Mount