TTM Technologies BD1416N50100AHF
Balun Transformer, 1.4 to 1.6 GHz, 50 to 100 Ohms
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RFMW
Datasheet4ページ3年前
IHS
Anaren Microwave
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
RF Transformer, 1400MHz Min, 1600MHz Max