TT Electronics LOB1R010FLF
LOB Series Ø3.6x9.9mm 0.01 Ohm 1 W ±1 % Low Resistance Metal Element Resistor
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet3ページ13年前
Datasheet3ページ16年前
Datasheet3ページ17年前
Datasheet3ページ10年前
Future Electronics
Sager Electronics
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.01ohm, 0.1V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.01ohm, 0.1414V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite14AFR010E
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 0.01ohm, 0.2V, 1% +/-Tol, 1100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.01ohm, 0.1732V, 1% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite610HR010
Resistor,metal Film,0.01Ohms,3+/-% Tol Rohs Compliant: No |Ohmite 610HR010
Ohmite630HR010E
RESISTOR;METAL FILM;RES 0.01 OHMS;PWR-RTG 3 W;TOL 3%;AXIAL;CURR-SENSE
説明
Current Sense Resistors - Through Hole .01 OHM 1% 1W