Triad Magnetics VPL16-3100
Power Transformer 3500VAC 50VA 8 Terminal Wire Lead Flange Mount
Production
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Power Transformers Chassis, Lead, 50VA 16VDC@3.125A Series
POWER XFMR 16Vct@3.125A UL/cUL/TUV CHASSIS MOUNT