Torex XP234N0801TR-G
Transistor MOSFET N-Channel 30V 0.8A 3-Pin SOT-23 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-75.52%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2019-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
400mW(Ta) 20V 2.6V@ 250¦ÌA 1.32nC@ 10 V 1N 30V 290m¦¸@ 400mA,10V 800mA 64pF@10V SOT-23
Mosfet, N-Ch, 30V, 0.8A, To-236 Rohs Compliant: Yes |Torex XP234N0801TR-G