Torex XC9291B33E0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max, PBGA5
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-1.00%
説明
DC-DC Converter, Buck, Fixed, 2.5 to 6V in, 3.3V Out, 600mA Out, WLP-5-08
SWITCHING REGULATOR, 3.3V, WLP-5-08 ROHS COMPLIANT: YES
Buck Yes 6MHz Fixed 1 3.3V 6V 2.5V