Torex XC9291B13E0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max, PBGA5
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
DC-DC Converter, Buck, Fixed, 2.5 to 6V in, 1.3V Out, 600mA Out, WLP-5-08
SWITCHING REGULATOR, 1.3V, WLP-5-08 ROHS COMPLIANT: YES
HISAT-COT ULTRA-LOW IQ 6V/600MA,