Torex XC9290B18D0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 4000kHz Switching Freq-Max, PBGA5
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetXC9290B18D0R-G05K
4h
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
IC REG BUCK 1.8V 600MA 5WLP
HISAT-COT ULTRA-LOW IQ 6V/600MA, 11UA BU