Torex XC9290B16E0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max, PBGA5
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet36ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
DC-DC Converter, Buck, Fixed, 2.5 to 6V in, 1.6V Out, 600mA Out, WLP-5-08
SWITCHING REGULATOR, 1.6V, WLP-5-08 ROHS COMPLIANT: YES
HISAT-COT ULTRA-LOW IQ 6V/600MA,