Torex XC9282B33E0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max, PBGA5
データシート & ドキュメント
Farnell
Introduction Date2018-10-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 3.3V 600mA 2.5V to 5.5V 5-Pin WLP T/R
Dc/Dc Conv, Sync Buck, 6Mhz, 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC9282B33E0R-G
DC/DC CONV, SYNC BUCK, 6MHZ, 105DEG C; Available until stocks are exhausted