Torex XC9282B11E0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max, PBGA5
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet31ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2018-10-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
説明
Dc/Dc Conv, Sync Buck, 6Mhz, 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC9282B11E0R-G
DC/DC CONV, SYNC BUCK, 6MHZ, 105DEG C; Available until stocks are exhausted
1,1V 600mA 6MHz Buck Regulator
Yes 6MHz fixed 1 1.1V 1.1V 5.5V 2.5V WLP-5