Torex XC9235A22D0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 3450kHz Switching Freq-Max, PBGA5
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 2.2V 600mA 2V to 6V 5-Pin WLP T/R
IC REG BUCK 2.2V 600MA 5WLP
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC