Torex XC9235A15DMR-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 3450kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet33ページ2年前
SHENGYU ELECTRONICS
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Conv DC-DC 2.7V to 5.5V Synchronous Step Down Single-Out 0.9V to 3.3V 0.6A 5-Pin TSOP T/R
NCP6334C Series 5.5 V 3 MHz 2 A SMT Synchronous Buck Converter - DFN-8W
Switching Regulator, Current-mode, 1.32A, 3000kHz Switching Freq-Max, PDSO6
Texas InstrumentsTPS62232DRYT
2 MHz Ultra Small Step Down Converter with DCS-Control in 1x1.5 SON Package 6-SON -40 to 125
Texas InstrumentsTPS62230DRYT
説明
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 1.5V 600mA 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG BUCK 1.5V 600MA SOT25-5
IC REG BCK 1.5V 0.6A SYNC SOT-25