Torex XC6351A120MR-G
Switched Capacitor Regulator, 192kHz Switching Freq-Max, PDSO6
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ2年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.86%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2002-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
ROHS3Compliant e3 2009 Active DC to DC switching regulator
Dc-Dc Charge Pump, Inv, 120Mhz, 80Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6351A120MR-G
Charge Pump Yes 120KHz 1 -1.2V~5V -1.2V 5V 1.2V SOT-26
Charge Pump Voltage Inverter 120kHz 6-Pin SOT-26 T/R