Torex XC6240A263NR-G
Battery Charger 1-Cell 150mA 2.63V 4-Pin SSOT-24 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.76%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2020-09-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
BATTERY MONITOR, SSOT-24-4, 85DEG C;
Fixed 1.5V 6V 580mV@ 100mA 70mV 0.15%/V