Torex XC6223N15BGR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 1.55V, 0.52V Dropout, PDSO4
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet30ページ4年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
LDO Voltage Regulator Positive 1.5V 300mA 4-Pin USP T/R
IC REG LINEAR 1.55V 300MA 4-USP