Torex XC6222A22BMR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 2.25V, 0.32V Dropout, PDSO5
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet27ページ11年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LDO Regulator Positive 2.2V 700mA 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG LINEAR 2.25V 700MA SOT-25