Torex XC6220A22BMR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 2.25V, 0.655V Dropout, CMOS, PDSO5
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet26ページ3年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LDO Voltage Regulator Positive 2.2V 1A 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG LINEAR 2.25V 1A SOT-25