Torex XC6136N34DMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 3.434V 1.2V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet18ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Active POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +3.4V, CMOS, PDSO5
SOT-25 Monitors & Reset Circuits ROHS
163nA Active High,CMOS 1 6V SOT-25