Torex XC6136N24CNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 2.4192V 1.2V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet18ページ5年前
説明
Active POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.4V, CMOS, PDSO4