Torex XC6136N17DNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 1.7136V 1.2V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet18ページ5年前
説明
Active POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.7V, CMOS, PDSO4