Torex XC6136C31DMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 3.131V 1.2V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet18ページ5年前
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Active POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +3.1V, CMOS, PDSO5