Torex XC6135N19DMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 1.9152V 0.5V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet22ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.9V, CMOS, PDSO5
59mA Active High,Open Drain 1 6V SOT-25