Torex XC6135N19BMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 1.9152V 0.5V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
データシート & ドキュメント
説明
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.9V, CMOS, PDSO5