Torex XC6135N17ANR-G
Voltage Detector, -40 To 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6135N17ANR-G
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet22ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.35%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 1.7136V 0.5V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.7V, CMOS, PDSO4
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
59mA Active Low,Open Drain 1 1.1V 6V SOT