Torex XC6129N36E9R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.6V, CMOS, PDSO4
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2017-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 3.6288V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPQ-B05 T/R
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00131mA 1mm 2V