Torex XC6127N28CNR-G
Ultra Small Voltage Detector 2.8224V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet27ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.8V, CMOS, PDSO4
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
800nA 200ms CMOS,Open Drain 1 6V SSOT-24