Torex XC6127C26DNR-G
Ultra Small Voltage Detector 2.6208V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet27ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Processor Supervisor 2.6V 1 Active Low/CMOS 4-Pin SSOT-24 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.6V, CMOS, PDSO4