Torex XC6119N50ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +5V, CMOS, PDSO4
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 5.1V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 5VOLT Voltage Detector supervisor 1V 2mm Adjustable/Selectable 0.0022mA
1.2¦ÌA 30¦Ìs CMOS,Open Drain 1 700mV 6V SSOT-24
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
IC VOLT DET TIME DLY 5.0V SSOT-2