Torex XC6119N21ANR-G
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 / Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SSOT-24
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet18ページ4年前
HQonline
SHENGYU ELECTRONICS
在庫履歴
3か月間の傾向:
-73.97%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.1V, CMOS, PDSO4
Volt Supervisor Detector 2.142V 6V 4-Pin SSOT-24 T/R
1.1¦ÌA 30¦Ìs CMOS,Open Drain 1 700mV 6V SSOT-24 , 2mm*1.25mm*1.1mm
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
IC VOLT DET TIME DLY 2.1V SSOT-2