Torex XC6119N21A7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.1V, CMOS, PDSO4
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet18ページ4年前
SHENGYU ELECTRONICS
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Supervisor, 1 V to 5.5 Vsupp., 2.93 V threshold/140 ms delay, Active-Low, Open-Drain, SOT-143-4
RESET, ACTIVE LOW, 2.93V, 20MS, 4SOT143; Threshold Voltage:2.93V; No. of Supervi
MicrochipMIC811RUY-TR
Microprocessor Reset Circuit with Manual Reset, Push-Pull Active-Low Output, 2.6
Voltage Supervisor, 4-Pin, Push-Pull, Active Low, with Manual Reset
説明
Volt Supervisor Detect 0.8V to 5V 4-Pin USPN T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) Voltage Detector Nickel/Gold (Ni/Au) supervisor 1V 0.55mm Adjustable/Selectable 100mW
USPN-4(0.90x1.2) Monitors & Reset Circuits ROHS
IC VOLT DET TIME DLY 2.1V 4-USPN