Torex XC6119N14ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.4V, CMOS, PDSO4
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet18ページ4年前
SHENGYU ELECTRONICS
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 1.43V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) Voltage Detector Tin (Sn) supervisor 1V 2mm Adjustable/Selectable -40C~85C TA
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
IC VOLT DET TIME DLY 1.4V SSOT-2