Torex XC6118N50AGR-G
Active Low Active DUAL NO LEAD Voltage Detector Supervisor -40C~85C TA 0.6mm 2V
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet21ページ4年前
SHENGYU ELECTRONICS
説明
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +5V, CMOS, PDSO4
Voltage Detector 5.1V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USP
IC SUPERVISOR 5.0V 4-USP