Torex XC6118N49BGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.9V, CMOS, PDSO4
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet21ページ4年前
SHENGYU ELECTRONICS
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 4.9VOLT Voltage Detector supervisor 2V 0.6mm -40C~85C TA
Voltage Detector 4.998V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R