Torex XC6118N48BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.8V, CMOS, PDSO5
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet21ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Volt Supervisor Detect With Built In Delay Circuit 4.896V 1V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R