Torex XC6118N31BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.1V, CMOS, PDSO5
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet21ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Volt Supervisor Detect With Built In Delay Circuit 3.162V 1V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
900nA 30¦Ìs CMOS,Open Drain 1 1V 6V SOT-25-5