Torex XC6118N29BGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.9V, CMOS, PDSO4
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet21ページ4年前
SHENGYU ELECTRONICS
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
説明
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 2.9VOLT Voltage Detector supervisor 2V 0.6mm -40C~85C TA
Voltage Detector 2.958V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USP
IC SUPERVISOR 2.9V 4-USP