Torex XC6118N26BGR-G
Active Low Active DUAL NO LEAD Voltage Detector Supervisor -40C~85C TA 0.6mm 2V
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet21ページ4年前
SHENGYU ELECTRONICS
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.6V, CMOS, PDSO4
Voltage Detector 2.652V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R
USP-4(1.2x1.6) Monitors & Reset Circuits ROHS
900nA 30¦Ìs CMOS,Open Drain 1 6V USP-4